Hakkımızda

Çubuk Yem olarak; müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde organize olmuştur. Bu bakımdan hizmet anlayışımızın temelinde kalite, uygun fiyat ve güven yer almaktadır.

Başarının sırrının müşteri memnuniyeti olduğu prensibiyle hareket ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Kazanırken kazandırmayı ilke edinen Çubuk Yem sizlerin de desteğini alarak gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Çubuk Yem 17

 Misyonumuz

Çubuk Yem Sanayi Türkiye hayvancılık sektörünün ilerlemesi ve kalkınması için yeni teknolojileri takip ederek çiftçi ve üreticinin her zaman yanında yer alarak gelişime yönelik yemler üreterek sektöre büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır.

 Vizyonumuz

Çubuk Yem Sanayi tedarikçisinden çalışanına, dağıtıcıdan yetiştiriciye kadar herkesin kazanmasını esas alır. Rekabetçi kimliğini bu vizyon ile ortaya koyar. En yüksek kaliteyi, en uygun fiyatla sunmayı kurumsal bir ilke olarak benimser.

Çubuk Yem sizlere bayilik imkanı tanımaktadır.

Çubuk Yem; bayilik bilgisi olan sahasında uzman, takım ruhu taşıyan, kalite anlayışına önem vermektedir. Çubuk Yem‘den bayilik alabilmek için buraya tıklayarak formu indirip doldurunuz. +90 312 837 15 89 numaralı faksa gönderiniz. Her gönderi mutlaka cevaplanmaktadır.

3-2016033116536-bayilik

Foto Galeri